II Leśny Rodzinny Rajd Rowerowy

Już w sobotę 7 czerwca  o godzinie 9,oo zapraszamy na stadion LKS Płomień Kobyla skąd wyruszy II Leśny Rodzinny Rajd Rowerowy.

Wzorem ubiegłego roku po rejestracji uczestników peleton ruszy na trasę. Nowa, łatwa trasa okolicami Kobyli powinna zadowolić każdego uczestnika rajdu. W drodze jak zwykle czekają atrakcje. O bezpieczeństwo zadbają nasi strażacy, będzie także prawdziwy wóz techniczny i pomoc medyczna.

Nieco zmęczonych rowerzystów członkowie Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Wsi Kobyla wraz z gospodarzami obiektu – LKS Płomień Kobyla zapraszają do wspólnego ogniska z pieczeniem kiełbasy, chlebem i napojami.

Około południa wspólne biesiadowanie przeniesie się do Sali Gminnego Ośrodka Kultury, tu będzie można raczyć się puszystą watą cukrową i innymi słodyczami.  Zaproszeni goście zaprezentują mistrzowski pokaz sprawnościowy,  a chętnych nauczą wielu ciekawych sztuczek.

Dzieci , młodzież i dorosłych serdecznie zapraszamy – wstęp wolny.

W razie niepogody impreza odbędzie się w sali GOK.

Rajd organizowany jest przez członków SWRWK i  LKS Płomień Kobyla, wspierany finansowo przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz sponsorów.